نیوفیت

لوله و اتصالات نیوفیت

نیوفیت

لوله نیوفیت

فروشگاه پارسیان پلیمر نمایندگی رسمی فروش محصولات نیوفیت میباشد.

لوله نیوفیت لوله ای از جنس پلی اتیلن که از سایز ۶۳ الی ۱۲۵ براساس جدول استاندارد لوله پلی اتیلن در شاخه های ۶ متری و بیا فشار های ۶-۵-۴-۳/۲ بار تولید که در کارخانه در ابتدا و انتهای لوله،اتصالات نر و ماده نیوفیت به آن به صورت مخصوص جوش داده می شود.

این لوله ها را می توان جایگزین لوله های پلی اتیلن کلافی ۱۰۰ متری کرد که در سیستم های آبیاری تحت فشارچه به صورت قطره ای و یا بارانی استفاده میشوند.

کشاورزانی که از لوله های کلافی در سیستم آبیاری و انتقال آن به مکانی دیگر به دلیل اینکه این لوله ها یک فصل کشت در معرض آفتاب قرار گرفته اند.دیگر نمی توان به راحتی آنها را به صورت کلافی تبدیل نمود و این کار مشکلات فراوانی را در جهت انتقال آنها ایجاد میکند و خسارت زیادی به کشاورزان وارد مینماید ولی لوله های نیوفیت این مشکل را نداشته و به راحتی قابلیت جا به جایی دارند.

این لوله اتصالات مانند اتصالات الکتروفیوژن که نحوه جوش متفاوتی نسبت به اتصالات جوشی دارد با بست و قلاب به هم متصل میشوند که طراحی جدیدی است.

نیوفیت

پایه آبپاش

فروشگاه پارسیان پلیمر نمایندگی رسمی فروش محصولات نیوفیت میباشد.

اتصالی است که جهت اجرای سیستم آبیاری بارانی برای نصب آبپاش بر روی سیستم استفاده شود.

مهمترین مزیت استفاده ازاین اتصال،این است که میتوان در فاصله های نزدیک(۱۲متر)از آبپاش هایی با شعاع پاشش پایین استفاده کرد که این عمل هم از نظر دقت پاشش و هم از نظر مالی بسیار به صرفه تر از استفاده آبپاشهای فلزی با شعاع پاشش بالا میباشد.

همچنین شیر خودکار و بست وقلاب های مورد استفاده در روشهای بارانی قدیمی نیز حذف خواهد شدکه این نکته مهمی در اقتصادی بودن این روش میباشد.

نیوفیت

سه راهی نیوفیت

فروشگاه پارسیان پلیمر نمایندگی رسمی فروش محصولات نیوفیت میباشد.

سه راه از گروه اتصالات آبیاری است که جهت اتصال سه لوله با سایزهای مختلف کاربرد دارد. این سه راهی از مرغوبترین مواد اولیه پلی پروپیلن تولید می‌شود که این امر کارایی بالا و طول عمر بالای این اتصال را تضمین می‌نماید.

–اتصالات نیو فیت اتصالاتی هستند که در لوله کشی های موقت آبیاری بارانی استفاده میشوند و به راحتی باز و بسته میشوند

این سراهی از سایز ۶۳ تا ۱۲۵ تولید میشود.

نیوفیت

کوبلینگ نر و ماده

فروشگاه پارسیان پلیمر نمایندگی رسمی فروش محصولات نیوفیت میباشد.

این کوبلینگ ها برای اتصال لوله های استفاده میشود که کم هزینه تر از بقیه اتصالات میباشد که از سایز ۶۳ تا ۱۲۵ تولید میشود،تا فشار ۶ بار را هم تحمل میکند.