مشاوره تلفنی

نیوفیت

لوله و اتصالات نیوفیت

قیمت لوله نیوفیت

لوله نیوفیت

 لوله ای از جنس پلی اتیلن که از سایز 63 الی 125 براساس جدول استاندارد لوله پلی اتیلن در شاخه های 6 و 12 متری و با فشار های 6-5-4-3/2 بار تولید که در کارخانه در ابتدا و انتهای لوله،اتصالات نر و ماده به آن به صورت مخصوص جوش داده می شود.

این لوله ها را می توان جایگزین لوله های پلی اتیلن کلافی 100 متری کرد که در سیستم های آبیاری تحت فشارچه به صورت قطره ای و یا بارانی استفاده میشوند.

کشاورزانی که از لوله های کلافی در سیستم آبیاری و انتقال آن به مکانی دیگر به دلیل اینکه این لوله ها یک فصل کشت در معرض آفتاب قرار گرفته اند.دیگر نمی توان به راحتی آنها را به صورت کلافی تبدیل نمود و این کار مشکلات فراوانی را در جهت انتقال آنها ایجاد میکند و خسارت زیادی به کشاورزان وارد مینماید ولی لوله های نیوفیت این مشکل را نداشته و به راحتی قابلیت جا به جایی دارند.

این لوله اتصالات مانند اتصالات الکتروفیوژن که نحوه جوش متفاوتی نسبت به اتصالات جوشی دارد با بست و قلاب به هم متصل میشوند که طراحی جدیدی است.

پایه آبپاش

پایه آبپاش

اتصالی است که جهت اجرای سیستم آبیاری بارانی برای نصب آبپاش بر روی سیستم استفاده شود.

مهمترین مزیت استفاده ازاین اتصال،این است که میتوان در فاصله های نزدیک(12متر)از آبپاش هایی با شعاع پاشش پایین استفاده کرد که این عمل هم از نظر دقت پاشش و هم از نظر مالی بسیار به صرفه تر از استفاده آبپاشهای فلزی با شعاع پاشش بالا میباشد.

همچنین شیر خودکار و بست وقلاب های مورد استفاده در روشهای بارانی قدیمی نیز حذف خواهد شدکه این نکته مهمی در اقتصادی بودن این روش میباشد.

سه راهی

سه راهی نیوفیت

سه راه از گروه اتصالات آبیاری است که جهت اتصال سه لوله با سایزهای مختلف کاربرد دارد. این سه راهی از مرغوبترین مواد اولیه پلی پروپیلن تولید می‌شود که این امر کارایی بالا و طول عمر بالای این اتصال را تضمین می‌نماید.

از این نوع اتصالات در لوله کشی های موقت آبیاری بارانی استفاده میشوند و به راحتی باز و بسته میشوند

این سراهی از سایز 63 تا 125 تولید میشود.

کوپلینگ نر و ماده

کوبلینگ نر و ماده

نیوفیت برای اتصال لوله ها استفاده میشود که کم هزینه تر از بقیه اتصالات میباشد که از سایز 63 تا 125 تولید میشود،تا فشار 6 بار را هم تحمل میکند.

شیر

شیر نیوفیت

یکی جالب ترین محصولات نیوفیت میباشد چون یکسر آن نر میباشد و یکسر دیگر ماده میباشد و کار را برای کشاورز راحت تر میکند و نیازی به اتصالات اضافه هم ندارد.

(لازم به ذکر است که این شیر ها بروی لوله و اتصالات نیوفیت کاربرد دارند)

اتصال فلنچ دار ماده

اتصال فلنج دار ماده

 از یک سر به کوپلینگ نر و از سمت دیگر به هر نوع اتصال فلنج دار متصل میشود.

همچنین  این اتصال از سایز 63 تا 125 تولید میشود.

اتصال فلنچ دار نر

اتصال فلنج دار نر

از سایز63تا125تولید میشود.

از یکسر به کوپلینگ ماده نیوفیت و از سر دیگر به هر نوع اتصال فلنج دار متصل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *