مشاوره تلفنی

کپسول زیر سطحی

کپسول زیر سطحی

اطلاعات فنی کپسول زیر سطحی

جنس:پلی پروپیلن

ارتفاع کپسول:37 سانتی متر

قطر نازل داخل خاک:32 میلیمتر

قطر درپوش:40 سانتی متر

ساخت ایران تولیدی اصفهان

مزایا سیستم آبیاری زیر سطحی کم فشار
1- انتقال مستقیم آب و هوای تازه به ریشه

با استفاده از این محصول آب و هوای تازه مستقیم به ریشه درخت میرسد. این اتفاق به صورتی رخ میدهد که آب از نازل محصول مستقیم به زیر خاک هدایت شده و همچنین هوای تازه به ریشه درخت از شیار های محصول به ریشه درخت و گیاه شما میرسد.
2- جلوگیری از هدر رفتن آب و صرفه جویی در آبیاری

با استفاده از این محصول دیگر آب زیادی برای آبیاری نیاز ندارید و راحت میتونید در صرفه جویی خیلی پیشرفت کرده و مصرف آب رو 70% درص کاهش بدید زیرا این محصول آب رو مستقیم به ریشه گیاه میرساند و از تبخیر آب جلوگیر میکند.
3- تسریع در رشد محصول و بالا رفتن کیفیت محصولات

وقتی که آب دقیق و هوای تازه به ریشه گیاه برسد، اون گیاه صد در صد رشد دو برابر خواهد داشت. در اینصورت محصول پر بار و با کیفیت خواهید داشت.
4- جلوگیری از رشد علف و گیاهان هرز

این محصول از رشد علف های هرز در اطراف درخت جلوگیری میکند. شاید بپرسید چطوری ؟ وقتی که این محصول آب رو مستقیم به ریشه گیاه برساند و آب در سطح خاک نباشد از رشد علف های هرز جلوگیری شده و کیفیت محصول شما بالا میره.
5- کاهش هزینه های آبیاری

برای آبیاری زیر سطحی روش های مختلفی وجود دارد مثل: لوله دریپردار، لوله پلیکا، زیر سطحی SIS، … ولی خیلی از کشاورز ها توان خرید و یا هزینه های زیاد را ندارند بخاطر همین این محصول هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت یک انتخاب هوشمندانه است.
6- آبیاری مستقیم و مداوم

وقتی از این محصول استفاده میکنید دیگر نگران نباشید با خیال راحت از آبیاری محصولات خود لذت ببرید.
7- جلوگیری از گرفتگی قطره چکان ها

اگر بخواهیم درخت ها را به صورت آبیاری قطره سطحی انجام بدهیم، وقتی نور خورشید به قطره چکان و لوله 16 برخورد میکنه باعث افت کیفیت و طول عمر محصول میشه در نتیجه با استفاده از این محصول قطره چکان را از نور خورشید در امان نگهدارید و طول عمر نیز افزایش پیدا میکند.
8- برای مناطق دارای آب شور نیز مناسب هستند

این محصول در تمام ناطق ایران مناسب هستش زیرا هر سیستم نیاز به بررسی های کوتاه مدت و طولانی مدت را دارند وقتی شما بعد از چند ماه سیستم را بررسی کنید مطمین باشید که مشکلی برای شما پیش نمی آید.

ناممدلمبلغتعداد در کارتن
کپسول زیر سطحی65.00054

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *