مشاوره تلفنی

اتصالات فاضلابی

اتصالات فاضلابی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

تبدیل فاضلابی 4 بار

تبدیل فاضلابی

تبدیل فاضلابی پلی اتیلن ، به منظور کاهش قطر و اتصال انواع لوله های پلی اتیلن با سایز های متفاوت به یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرد. این قطعه در لوله کشی فاضلاب و همینطور سیستم های آبیاری کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد.

نحوه اتصال به صورت جوش لب به لب و توسط دستگاه جوش پلی اتیلن انجام می شود.

این نوع اتصال با تنوع در زاوایای نافی اتصال و سایزهای مختلف ،امکان اتصال چند خط فاضلابی به یکدیگر را میسر می سازد. سیستم عملکرد آب بندی این اتصال از نوع پوش فیت بوده و تنوع بسیار زیاد آن ،باعث راحتی و سهولت هرچه بیشتر اجرای این سیستم شده.

درپوش تست فاضلابی

درپوش تست فاضلابی پلی اتیلن جهت اندازه گیری تست هیدرو استاتیک و اندازه گیری فشار داخل لوله فاضلابی پلی اتیلن می باشد.اتصالات در مواردی نظیر بستن مسیر و تست لوله کاربرد دارد.

اتصالات فاضلابی بیشترین مصرف را در فاضلاب خانگی و به علت این که خاصیت ضد اسیدی دارد در فاضلاب صنعتی هم بسیار کاربرد دارد . فشار قابل تحمل این اتصالات 5 بار می باشد. و جوش دهی آن ها به صورت لب به لب می باشد.

دریچه بازدید فاضلابی

این دریچه برای لوله کشی در ساختمان استفاده و روی سراه 110 نصب میشود تا در هنگام گرفتگی لوله بدون در آوردن لوله آن را تمیز کرد.

زانو 45 درجه فاضلابی

از این زانو برای تغییر مسیر لوله ها  و در اکثر اوقات هم در شبکه های فاضلابی استفاده میشود،این اتصال فاضلابی به وسیله بات فیوژن به لوله وصل میشود.از این اتصال علاوه برا فاضلاب در بخش کشاورزی و تاسیسات خانگی استفاده میشود.این نوع اتصال از اتصالات پیچی به صرفه تر و ارزان تر است.

همچنین ویژگی های برتر این اتصالات نظیر مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی مختلف موجب محبوبیت اتصالات پلی اتیلن جوشی در اجرای طرح های ساختمانی شده است.

زانو 90 درجه فاضلابی

زانو 90 درجه

زانو ۹۰ درجه ی فاضلابی برای تغییر مسیر لوله از حالت مستقیم به۹۰ درجه در شبکه فاضلاب استفاده می شود.این زانو به وسیله جوش بات فیوژن به لوله و دیگر اتصالات وصل می شود که این یک اتصال کاملا استاندارد و قابل اعتماد را برای انتقال فاضلاب فراهم می کند.

از زانوی ۹۰ درجه ی فاضلابی علاوه بر فاضلاب در بخش کشاورزی( سیستم های آبرسانی تحت فشار) و تاسیسات خانگی استفاده می شود.

از ویژگی ها و مزایای زانوی ۹۰ درجه فاضلابی تولید شرکت طرح گستر آب آرا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مقاومت در برابر فشار و ضربه و جلوگیری از شکستگی و ترک‌خوردگی در برابر زنگ زدگی مقاومت دارند مقاومت در برابرسایش و خوردگی جداره داخلی صاف و بدون زبری نصب سریع و آسان عدم نیاز به داغ کردن لوله یا اتصال کاهش تعداد اتصالات هزینه نصب و قیمت پایین تر موجود بودن در رده‌های فشاری مختلف مقاومت در برابر مواد شیمیایی و کودهای کشاورزی

سرا 45 درجه فاضلابی

سراه 45 درجه

سه راه ۴۵ درجه فاضلابی اتصالی است که برای گرفتن انشعاب ازخط لوله ی اصلی در شبکه فاضلاب به کار می رود و از روش جوش لب به لب برای اتصال آن به سایر لوله های پلی اتیلن استفاده می شود. این سه راه شبیه حرف Y و از جنس پلی اتیلن است که سیستمی مطمئن و ایمن را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

سراه 90 درجه فاضلابی

سراه 90 درجه فاضلابی

در طراحی قالب برایر سه راه 90 درجه فاضلابی توجه به تناسب مناسب بین کارایی و هزینه ی تمام شده ، سبب تولید محصولی با طراحی مناسب و بهینه در کنار قیمت مناسب شده است. این سه راهی توسط جوش بات فیوژن به لوله ها و اتصالات دیگر متصل میشود که از نظر فنی کاملا استاندارد بوده و گزینه ای بسیار مناسب برای انتقال فاضلاب می باشد.

شایان ذکر است که استفاده از سه راه 90 درجه فاضلابی علاوه بر سیستم های فاضلاب ، در بخش کشاورزی و سیستم های آبرسانی و همینطور تاسیسات خانگی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

سرا تبدیل 45 درجه فاضلابی

سرا تبدیل 45 درجه فاضلابی

اتصال فاضلابی سراهی جهت انشعاب گیری روی خط استفاده میشود،فشار قابل تحمل این اتصال 4 اتمسفر میباشد.

سایز های تولیدی این اتصال به شرح زیر میباشد:50،63،75،90،110،125،160میلیمتر میباشد.

این اتصال در مقابل،فشار،شکست و ترک خوردگی بسیار ایمن و مقاوم است.

 
سرا تبدیل 90 درجه فاضلابی

سراه تبدیل 90 درجه فاضلابی

زمانی که می خواهیم از یک خط انشعاب 90 درجه با سایز پایینتر بگیریم از سه راه تبدیل 90 درجه پی وی سی استفاده می کنیم .

سیفون یک تکه فاضلابی

سیفون یک تکه فاضلابی

 لوله کشی فاضلاب یکی از مهمترین اصول لوله کشی ساختمان ها است که باید مورد توجه سازندگان و مهندسان قرار گیرد. سیفون ها در واقع لوله های خمیده ای هستند که در سیستم لوله کشی فاضلاب تمامی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه ها با انباشته کردن مقداری آب در درون خود، از انتشار بوی نامطبوع و بد در فضای ساختمان جلوگیری می کنند.

سیفون فاضلابی

سیفون فاضلابی

اتصالات فاضلابی بیشترین مصرف را در فاضلاب خانگی و به علت این که خاصیت ضد اسیدی دارد در فاضلاب صنعتی هم بسیار کاربرد دارد . فشار قابل تحمل این اتصالات 5 بار می باشد. و جوش دهی آن ها به صورت لب به لب می باشد. که یکی از این اتصالات فاضلابی سیفون پلی اتیلن می باشد.

برای جلوگیری از پس زدن بوی بد در فاضلاب خانگی در سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و حمام و همچنین جلوگیری از ورود حشرات موزی به داخل ساختمان می شود و از لخاظ ظاهری به شکل S دیده می شود استفاده می گردد

موفه بلند فاضلابی

موفه بلند

برای جلوگیری از خارج شدن سیستم فاضلاب خانگی که در اثر انبساط و انقباض،نشست های ساختمانی یا تکان های ناشی از زلزله که باعث از بین رفتن خطوط فاضلاب خانگی میشود ازاین قطعه استفاده میشود.

این اتصال از نوع اتصالات جوشی با فشار 4 بار میباشد.

موفه کوتاه فاضلابی

موفه کوتاه فاضلابی

موفه پلی اتیلن (Exp joint) برای جلوگیری از تغییر شکل و از فرم خارج شدن سیستم فاضلاب خانگی که در اثر انبساط یا انقباض، نشست ساختمان و یا تکان‌های ناشی از زلزله که باعث از بین رفتن آب بندی خطوط فاضلاب خانگی می‌شود از این قطعه استفاده می‌کنند.

خطوط لوله در زیر ساختمان‌ها با تهدیدات زیادی روبرو هستند که این تهدیدات بسته به عامل‌های درونی و بیرونی می‌تواند متفاوت باشد. از جمله تهدیداتی که خطوط فاضلاب و لوله‌های انتقال آب با آن مواجه هستند می‌توان به انواع فشارهای داخلی و خارجی، رانش و تنش، انبساط و انقباض، کش آمدن لوله‌ها، نشست ساختمان و نشت دهی می‌باشد. موفه‌ها که در انواع سایزها و جنس های مختلف تولید می‌شوند، یکی از انواع رابط‌ها و اتصالات بوده که در جنس‌های مرغوب پلی اتیلن در سایزهای مختلف موجود می‌باشد و استفاده از آنها در اتصالات و خطوط لوله خصوصا لوله‌های فاضلابی در زیر ساختمان نیروهای حاصل از انبساط و انقباض را خنثی می‌نماید. این لوله‌ها موجب بالا رفتن دوام عمر سیستم فاضلابی و در نهایت دوام عمر ساختمان می‌شود.