مشاوره تلفنی
قطران اتصال

قطران اتصال اتصالات پلی اتیلن فاضلابی و الکتروفیوژن

قطران اتصال اتصالات پلی اتیلن فاضلابی و الکتروفیوژن

قطران اتصال توسعه شبکه های لوله و اتصالات پلی اتیلن در دنیای کنونی برای هیچ کس پوشیده نیست . کمبود آب در دنیا و علی الخصوص در خاورمیانه باعث شده است تا شبکه های آب به صورت گسترده ای از محصولات پلی اتیلن استفاده نمایند. توسعه این صنعت نه تنها در بخش آب بلکه در فاضلاب و گاز نیز به صورت گسترده ای توسعه یافته به طوری که درایران و اغلب کشورهای جهان در صنعت فاضلاب ساختمان و همچنین در شبکه های گاز رسانی نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

شرمت قطران اتصال

شرکت قطران اتصال با درک نیاز بالای این صنعت در کشور در سال 1370 در استان تهران تاسیس و فعالیت خود را در ضمینه تولید لوله و اتصالات آغاز نمود . با طرح خروج کارخانجات به شعاع 120 کیلومتری تهران ، این شرکت استان سمنان را به عنوان محل فعالیت انتخاب نمودو در مساحتی حدود 12000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی شرق سمنان شروع به فعالیت نمود. این مجموعه در سمنان به دو بخش لوله و اتصالات تقسیم شده و لوله های پلی اتیلن با نام شرکت پلی اتیلن سمنان و در بخش اتصالات با نام شرکت قطران اتصال که در مجاورت یکدیگر شروع به فعالیت نمود .

این دو شرکت در غالب یک گروه صنعتی به نام گروه صنعتی فناوری پلیمر ایران مشغول به فعالیت می باشند . حجم تولید این گروه صنعتی در بخش لوله و اتصالات حدود 30.000 تن در سال می باشد که شامل لوله از سایز 6 میلیمتر تا 500 میلیمتر در کلیه رده های فشاری جهت مصارف آب،فاضلاب،آبیاری کشاورزی و گاز می باشد .

اتصالات قطران اتصال

در بخش اتصالات نیز شامل کلیه اتصالات فاضلاب ساختمان ، اتصالات الکتروفیوژن ، اتصالات فشار قوی و رایزرهای آبیاری می باشد . این شرکت با مدرنترین ماشین آلات تولید روز دنیا و با استفاده از بهترین مواد اولیه متناسب با هر محصول و استفاده از روشهای مدرن و نوین در تولید در تلاش مداوم جهت ارائه کالاهایی با کیفیت به مشتریان خود می باشد.

مدیران این شرکت اصول حرفه ای زیر را باور داشته و در تلاشند تا این مهم در ارتباط با مشتریان محقق گردد.

درباره قطران اتصال بیشتر بدانید

پایبندی به اصول حرفه ای کاری
پایبندی به مسئولیت پذیری و متعهد بودن به تعهدات
ارائه خلاقانه در حل مشکلات و مسائل کاری
کیفیت برتر با بهره گیری از تمام توان و امکانات
مشتری مداری و پایبندی به مسئولیت کالای فروخته شده
ارتباط موثر و مداوم با مشتریان وبروز رسانی آنان
دریافت کلیه مجوزها و استانداردها و تسهیل استفاده از تولیدات این شرکت در صنایع مختلف

برای اطلاع از محصولات قطران اتصال روی لینک زیر کلیک کنید.

قطران اتصال

محصولات الكتروفيوژن شركت قطران اتصال (Q-fusion) به وندور ليست شركت ملي گاز ایران پيوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *