لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن

لوله قطره ای

لوله آبیاری قطره ای(۱۶)

لوله های ۱۶ برای آبیاری قطره ای باغ و باغچه ها استفاده میشود که با استفاده از اتصالات قطره ای در آب و هزینه صرفه جویی بالایی میشود.

این لوله ها در فروشگاه پارسیان پلیمر با ۳ برند مختلف با قیمت مناسب عرضه میگردد،برند های:ارس آبشار،حافظ و زلال رود که شامل سه ساز مختلف میباشد،۱۰۰ متری،۲۰۰متری و ۴۰۰متری که استاندارد میباشند و نسبت به جنس و برند قیمت خوب و به صرفه ای دارند.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله های آبرسانی کلاف از سایز ۲۰ تا ۱۲۵ در فشار های pn6,pn10,pn16 تولید میشود که فروشگاه پارسیان پلیمر نمایندگی برند های قطران و ارس آبشار را دارد که از بهترین برند های بازار میباشد که قیمت مناسب و استاندارد دارد همچنین لوله های حافظ که استاندارد و درجه۱ میباشد را عرضه میکند.

برای اطلاع از قیمت روز حتما تماس بگیرید

لوله شاخه ای

لوله پلی اتیلن شاخه ای

لوله های پلی اتیلن شاخه ای از سایز ۵۰ تا ۱۰۰۰ با فشار pn16,pn10,pn6,pn4 و به صورت سفارشی pn20 تولید میشود.که فروشگاه پارسیان پلیمر نمایندگی برند های قطران و ارس آبشار را دارد که از بهترین برند های بازار میباشد که قیمت مناسب و استاندارد دارد همچنین لوله های حافظ که استاندارد و درجه۱ میباشد را عرضه میکند.

برای اطلاع از قیمت روز حتما تماس بگیرید

لوله گازی

لوله پلی اتیلن گازی

این لوله ها در سایز های ۲۵ و ۶۳ تا ۱۶۰ به صورت کلاف و شاخه تولید میشود و اتصالات این لوله ها اتصالات الکتروفیوژن میباشد،خط زردی هم که بروی لوله میباشد به معنای گازی بودن آن است و در پتروشیمی و صنعت گاز و نفت کاربرد دارد.

برای اطلاع از قیمت روز حتما تماس بگیرید

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت

این لوله از سایز ۱۶۰ تا ۱۰۰۰ تولید میشود که به دومدل sn4 و sn8 یا سبک و سنگین تقسیم میشود که داخل لوله را مستروچ میزنند که سطحش صاف باشد و نفوذ ناپذیر باشد و بیرونشم هم به صورت حلقوی تولید میکنند تا بتواند خاکی که رویش ریخته میشود را تحمل کند ازین لوله برای آبهای سیال،فاضلاب و رودخانه استفاده میشود.

برای اطلاع از قیمت روز حتما تماس بگیرید